#02 Zespół LGRS – Nowości

Cześć wszystkim! Czas na aktualizację kilku informacji na temat tego co dzieje się aktualnie u nas. Już dłuższy czas nie pisaliśmy, a było to spowodowane poszukliwaniami nowych osób. Do ekipy dołączyło na chwilę obecną trzech streamerów oraz dwóch redaktorów, z czego musimy pochwalić aktywność osób, które pozostały w naszej drużynie. 

NieDaRadek
Człowiek orkiestra, na jego streamie posłuchać możecie muzykę, którą wam zagra i zaśpiewa, na instrumencie, który ma pod ręką. Często prowadzi stream ze swoją drugą połówką. Streamuje zazwyczaj w tygodniu w godzinach porannych i popołudniowych.
Profil: https://livegamers.pl/profil/niedaradek 

Drwal12345
Zaprasza do swojego tartaku, jego streamy są nie obliczalne co może być widoczne w pierwszym cyklu „Shoty streamów”. Spotkać go możemy w bardzo różnych godzinach, stąd warto abyście już dzisiaj zaczęli go obserwować i czekali na powiadomienie z naszej aplikacji o rozpoczętym przez niego streamie.
Profil: https://livegamers.pl/profil/drwal12345

Yarpen
Osoba, które kiedyś już pojawiła się w naszej ekipie. Zazwyczaj streamuje wieczorem i może popisać się sporą wiedzą na temat gier, żaden temat nie jest jemu obcy. Przegląda zazwyczaj klasyki, a historię MGS ma w jednym palcu. Od czasu do czasu będziecie mogli spotkać napisany przez niego felieton.
Profil: https://livegamers.pl/profil/yarpen

Z redaktorów, którzy dołączyli w ostantim czasie to snakemtt oraz Królik. Zajmą się oni organizacją i przygotowywaniem aktualności, wraz z osobą, która już przygotowuje wam ogrom wiadomości czyli BartorexPlay. Niebawem będziecie mogli zobaczyć ich wzmożoną pracę. 

Ruszamy powoli z naszym kanałem YouTube, w którym już teraz obejrzeć możecie Shoty Streamerów z obecnego miesiąca (wrzesień). Wszystko przygotowuje HIBIXxSON, który przy pomocy widzów wybiera najlepsze shoty. Przygotowujemy także konkurs dla widzów, gdzie wygrać będą mogli kubki z edycji „Typowy Gracz”. Śledźcie serwis livegamers.pl i każdego streamera bo informacje na pewno pojawią się w każdym tym miejscu.

W sprawie Dev serwisu. Uporządkowaliśmy wszystkie elementy i powoli ruszamy z porządkowaniem kwesti mobilnej. Poprawiamy i testujemy elementy tak aby przeglądanie mobilne było wygodne. Wdrożyliśmy także powiadomienia o newsach dla przeglądarek. Przy odwiedzinach serwisu dostajecie pytanie, czy otrzymywać od nas powiadomienia (radzimy kliknąć tak!). Wdrożyliśmy certyfikat SSL, który daje pewność, że wasze dane są szyfrowane.  Uporządkowaliśmy także i wyczyściliśmy starych streamerów, którzy odłączyli się od naszej ekipy z naszych aplikacji. Nie powinni już wyświetlać się w aplikacji osoby, których już nie ma na naszej liście.

Na koniec przedstawiamy wam pierwszy odcinek Shotów Streamerów:

Dominik

Dominik

Pasjonat gier i technologii. Odpowiedzialny jestem za utrzymanie wszystkiego w ryzach. W sprawach współpracy, dołączenia do zespołu bądź z fajnym pomysłem zawsze kontaktujesz się ze mną, więc poznaj mnie bliżej czytając moje teksty.

Komentarze